• Kiralık Villa Göcek

Göcek'te Kiralık 2+1 Havuzlu Daire

Kiralık 2+1 havuzlu daire Aquarius, Akdeniz’in yatçılık noktası Göcek’in merkezi lokasyonlu sitesi Aquamarin’de bulunmaktadır.


Hem sakin hem de merkezi konumuyla öne çıkan kiralık havuzlu daire, alış veriş bölgesine, restorant, bar ve marinalara yürüyerek 2-3 dakika uzaklıktadır. D-Resort Göcek‘in mavi bayraklı plajı aynı caddenin sonunda, araçla 3-4 dakika mesafede bulunur. İnlice plajına ise 10 -15 dakika sürüş mesafesindedir.

Minimalist döşenmiş kiralık havuzlu daire Aquarius’un giriş katında açık açık plan mutfak, oturma odası, misafir tuvaleti ve havuzlu bahçeye açılan geniş teras bulunmaktadır. Alt kattaki iki yatak odasının birinde çift kişilik, diğerinde ise istendiğinde birleştirilebilen 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Alt katta ayrıca bir banyo, geniş dolaplar, çamaşır odası ve bir teras daha bulunmaktadır. Binanın doğusuna bakan alt teras, öğleden sonra güneşin batıya geçmesiyle gölgede kalır ve akşamüstü okumaları için serinlik sunar.

Elektronik geçiş kontrol sistemiyle girilen, aynı zamanda güvenlik personeli de olan Aquamarin sitesinde bulunan kiralık daire, toplu taşıma duraklarına yürüyüş mesafesinde olduğu gibi D-Marin‘e de çok yakın olup Göcek Tenis Kulübü‘ ve Portville Göcek’e komşudur. Bu özellikleriyle, aileler ve çiftler için harika bir tatil evi olmasının yanısıra tekne sahipleri, yelken yarışçıları ve tenis oyuncuları için de ideal bir dairedir.


Google Haritalar: https://goo.gl/maps/X7L9RoePwb8U1z7N6

83 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör