• Kiralık Villa Göcek

Göcek Günlük Kiralık Daire

Kısa süreli konaklama ihtiyacı olan kiracılar seyahatlari boyunca konaklayacakları süreyi ortalama bir otelde yüksek maliyetle geçirmektense lüks, günlük kiralık bir dairede çok daha düşük kişibaşı maliyetlerlerle değerlendirebilmektedirler. Günlük kiralamanın uzun dönem kiralamaya göre hem ev sahipleri açısından daha avantajlı olması, hem de kiracılar açısından otelde konaklamaya kıyasla oldukça hesaplı olması kısa dönem ev kiralamaya olan talebin artmasına neden olmaktadır. Artan talep ve yüksek getiri potansiyeli de özellikle popüler tatil şehri Muğla'da günlük kiralık ev sayısında kısa sürede büyük artışa yol açmıştır.


Gocek Gunluk Kiralik Daire
Günlük Kiralık Daire

Günlük ev kiralamanın avantajları nelerdir?

– Geniş dairelere kıyasla 1+0 ve 1+1 dairelerin yatırım maliyetinin geri dönüşü süresi daha kısa olduğundan yatırımcıya avantaj sağlanmaktadır.

– Seyahate çıkan ev sahipleri evlerinden uzaktayken evlerini kiraladıklarında ek kazanç imkânı doğduğu gibi ve kazanılan gelir de mal sahibinin aylık olarak elde edeceği kira bedelinden daha avantajlı hale gelmiştir.

– Özellikle büyükşehirlerin merkez bölgelerine, kısa yada uzun süreli, iş veya tatil amacıyla gelen kişilerin otellere kıyasla daha uygun maliyetlerle konaklama imkânı doğmuştur.


Doğru Seçim Günlük Kiralık Daire

Bir örnek vermek gerekirse 2018 FIFA Dünya Kupası döneminde, Rusya'nın Rostov, Kazan, Saint Petersbug, Moskova gibi şehirlerinde, kiralık evlerde kalan futbolseverler, otellerde kalanlara kıyasla yarı yarıya daha az ödemişlerdir. Benzer durum İzmir Enternasyonal Fuarı döneminde İzmir şehrimiz için söz konusudur.


Temiz ve Rahat Konaklama

Apart daire, konsept olarak küçük olsa da kullanışlıdır. Bu dairelere hemen yerleşmek mümkündür ve eşyaları genel kullanım ihtiyaçlarına uygun şekilde döşenmiştir. Günlük kiralık daireler her kullanım sonrası temizlenerek bir sonraki kiracısına hazır hale getirilmektedir. Birkaç günü geçen konaklamarda ise ara temizlik imkanıyla eviniz temizlenirken havlular ve nevresimler de değiştiği için daireniz daima temiz kalmaktadır.


Fethiye Gunluk Kiralik Daire
Fethiye Günlük Kiralık Daire

Göcek Günlük Kiralık Ev

Göcek yaz aylarının nadide tatil belderinden biridir. Burada birkaç gün geçirmek isteyen küçük gruplar için Göcek'te günlük kiralık dairelerin, kalabalık gruplar içinse Göcek'te günlük kiralık villa seçeneklerinin gözden geçirilmesi tatil bütçesinde önemli bir tasarruf imkanıdır. Örneğin yüksek sezon tabir edilen Temmuz ve Ağustos aylarında 4 odalı, özel havuzlu, müstakil, kiralık villa seçeneği, konumuna göre 1000€ - 1500€ arasında maliyet oluşturabilirken, bu villada kalabilen 8-12 kişilik grupların ortalama otel masrafı bunun en az iki katı olacaktır. Otellerin yıldız sayısı arttıkça fiyat farkı da açılmaktadır.


Fethiye Günlük Kiralık Ev

Fethiye Muğla ilimizin, Bodrum, Marmaris, Datça, Dalaman, Kaş, Kalkan ya da Göcek gibi gözde yerlerinden biridir. Fethiye'de kalacağınız günlük kiralık apart dairelerde evinizin konforunu yakalayabilir, 1+0, 1+1 ya da 2+1 daire çeşitleriyle tek başınıza, eşiniz, aileniz ya da arkadaşlarınızla enuygun fiyatlara kalabilirsiniz. Fethiye'de kalmak isteyen çiftler yada küçük gruplar için günlük kiralık daire kiralamak otelde kalmaya kıyasla yarı yarıya fiyat avantajı sağlayarak tatil bütçenizi rahatlatacaktır.

234 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör